ENDAŞ


Türkiye Yetkili Distirbütörü


  • Facebook | Bizi Takip Edin
  • Twitter | Bizi Takip Edin
  • Youtube | Bizi Takip Edin
  • LinkedIn | Bizi Takip Edin
  • Google Plus | Bizi Takip Edin

 
 
Garlock Dinamik Sızdırmazlık Çözümleri

Klozure® Yag Keçeleri
Garlock Dinamik sızdırmazlık çözüm serişi olan Klozure® serişi ürünler ile yağ keçeleri konusunda en basit ve ekonomik çözümden en zor şartlara kadar her türlü ihtiyacınıza karşılık bulabilirsiniz. Piyasada kullanılan standart elastomer malzemelerden çok daha özel olarak üretilen MILL-RIGHT® malzemeler ile Klozure® serişinin ürünlerinin güvenirliligi ve uzun ömürlülüğü sağlanmış oluyor. Yüksek eksenel kaçıklığı tolere eden Model ile eksenel kaçıklığın 3mm olduğu yerlerde bile performanslı çalışma sağlayabilir, uygulamanızın şartlarına göre MILL-RIGHT-N® (NBR), MILL-RIGHT-ES® (HNBR), MILL-RIGHT-V® (FKM) malzeme seçenekleriyle kullanabilirsiniz. 50'den fazla profil modeliyle 1/4" den 90"'e kadar çeşitli boyutlarda, metal gövdeli, kauçuk, split modeller ile uygulamanızın ihtiyacına göre çözüm bulabilirsiniz.

Klozure® Rulman Koruyucular


Klozure Rulman koruyucunun labirent yapışı sayesinde, dış ortamın zararlı maddelerinin içeri girmesini engelliyor. MICRO-TEC® ve GUARDIAN® modellerinin patenli geçme yapışı sayesinde stator-rotor şeklindeki yapısıyla malzeme aşınması ve sürtünmesi olmadığından "ömürlük" diye nitelendirilen bir son ürüne dönüşüyor.

SGi™ Rulman Koruyucu (Topraklama özellikli)
Değişken frekans motorları için 2011 yılında geliştirilen ürün, standart analog sürücülerin aksine milde olusan akım sebebiyle rulmanların zarar görmesi ve kullanılamaz hale gelmesine sebep oluyor. Elektriksel akımı kendi üzerinden topraklayarak rulmanı koruyan SGI™ Plant Engineering magazine tarafından 2012 yılında yılın ürünü ödülünü almıştır.

EnDuro™ Rulman Koruyucular
Dikey uygulamalar ve tamamen yağın içinde çalışması için tasarlanmış ilk Rulman koruyucudur. 5 yıllık bir çalışmanın ardından piyasaya sürülmüş olan ürün ile diğer ürünlerin çalışamadığı yüksek ip sınıfı koruma isteyen ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Garlock PS-Seal
Vidalı Kompresörler, karıştırıcılar, mikserlerdeki yüksek hız gerektiren sistemler için kauçuk malzemenin yetersiz kaldığı durumlarda sürtünme kaybını en aza indirmek için geliştirilmiş olan PS-Seal ürünleri Gylon® (PTFE) malzemenin üstün özelliklerini kullanarak kuru ortamlarda çalışabilme, yüksek devirlere çıkabilme,10 bar basınçta çalışabilme gibi üstün özelliklere ve çeşitli uygulamalar için gıdaya uygunluk sertifikasına da sahiptir.

 

Geri Dön
Designed by IDS