ENDAŞ


Türkiye Yetkili Distirbütörü


  • Facebook | Bizi Takip Edin
  • Twitter | Bizi Takip Edin
  • Youtube | Bizi Takip Edin
  • LinkedIn | Bizi Takip Edin
  • Google Plus | Bizi Takip Edin

Simmerring Yag Keçesi BAUX2, BAUSLX2
Disi kauçuk kapli, hafif ve orta derecede toza karsi koruma saglayan ilave toz dudakli (SL), DIN 3760’a uygun üretilmis standart bir üründür. Farkli tiplerde ve malzemelerde üretilmektedir. Standart malzeme 72 NBR 902’dir.

Simmerring Yag Keçesi BAUM, BAUMSL
Yüksek sicakliga ve kismen kimyasal asindiricilara dayanikli 75 FKM 585 malzemeden üretilmis, disi kauçuk kapli, yayli sizdirmazlik dudagina sahip standart bir üründür. Toz dudaksiz veya hafif ve orta derecede toza karsi koruma saglayan toz dudakli olarak üretilmektedir.

Simmerring Pompa Keçesi BABSL
Hidrolik pompa, hidrolik motor ve hidrodinamik kavramalar gibi basinçli ekipmanlarda kullanilabilen, basinca dayanikli yag keçesidir. Toza karsi koruma saglayan toz dudakli olarak üretilmektedir. Standart Malzeme : 72 NBR 902. Yüksek sicaklik ve kimyasal uygulamalarda : Malzeme : 75 FKM 595.

Simmerring Yag Keçesi B1, B2, B1SL, B2SL
Kolay montaj saglayan açik (B1) ve kapali (B2) tipte, disi metal standart bir üründür. Toza karsi koruma saglayan toz dudakli (SL) olarak da üretilmektedir. Standart Malzeme : 72 NBR 902.

Simmerring Yag Keçesi B2PT
Çok yüksek sicakliklara ve kimyasal akiskanlara dayanikli, kuru çalismaya uygun, az yagli ortamlarda çalisabilen ve yapisma (stick-slip) durumu olan uygulamalarda kullanilabilen yag keçesidir. Metal dis gövde paslanmaz çelikten, sizdirmazlik dudagi PTFE malzemeden üretilmektedir.

Simmerring Yag Keçesi MSS 1 (Modüler Sizdirmazlik Sistemi)
Standart Simmerring BA. . U. . SL yag keçesinin önüne, sinüs formlu bir sizdirmazlik dudagina sahip keçenin entegre edilmesiyle üretilmis sizdirmazlik sistemidir. Tahrik sistemlerinde (redüktörlerde) kullanilmak üzere tasarlanmistir. Yag tarafindan gelebilecek yabanci maddelere ve metal partiküllere karsi yag keçesini korumak amaciyla gelistirilmistir. NBR/FKM ve FKM/FKM malzeme kombinasyonlarindan üretilmektedir.

Simmerring Cassette Yag Keçesi Tip 1, 2, 3
Yag keçesi ve keçenin üzerinde çalistigi bir bilezikten meydana gelen bir kombinasyondur. Asiri tozlu ortamlarda çalisabilen, labirent entegre edilmis uzun ömürlü bir sizdirmazlik sistemidir. Keçeye entegre edilen ve üzerinde çalistigi bilezik çok iyi bir dinamik sizdirmazlik saglamaktadir. Kullanim Alanlari : Agirlikli olarak tarim ve is makinasi uygulamalari.

Simmerring Cassette HS (Yüksek Hiz) Yag Keçesi
Simmerring Cassette HS Yag Keçesinde sizdirmazlik dudaginin çalistigi bilezigin mile temas yüzeyinin metal (%50) ve kauçuk (%50) olmasi sebebiyle, metal yüzeyden mile dogru çok daha hizli bir isi transferi gerçeklesmekte ve böylece daha yüksek çevresel hizlara çikilabilmektedir. Bu tasarim sayesinde sizdirmazlik dudaginda olasi karbonlasma önlenmekte ve böylece %25 daha yüksek çevresel hizlara çikilabilmektedir.

Simmerring Combi SF6, SF8, SF19 Yag Keçesi
Simmerring Combi Yag Keçesi, en az iki farkli parçanin kombinasyonundan olusmaktadir ve agirlikli olarak tarim ve is makinalarinda kullanilmaktadir. Bu yag keçelerinde bulunan PU dudak, eksenel hareketlerde de kismen sizdirmazlik saglamaktadir.

Simmerring MSC Yag Keçesi (Modular Sealing Component)
NBR ve FKM malzemeden üretilmis, dis gövdesi korozyona karsi kaplanmis sactan veya paslanmaz çelikten üretilmektedir. Eksenel çalisan ve orta ile yüksek derecede toza karsi koruma saglayan toz keçesidir. Gres keçesi veya toz keçesi olarak kullanilabilmektedir.

PTFE malzemeden üretilmis Simmerring Radiamatic® Yag Keçesi
Sürtünme direnci çok düsük, mükemmel sizdirmazlik saglayan ve temizlenmesi kolay bir yag keçesidir. Keçeler kesikli olarak da üretilebilmektedir. Çalisma Sartlari : p: 0,6 MPa; t: –70 ile +200 °C; Çevresel Hiz : 18 m/s
Malzeme : PTFE. 9539 no’lu tip gida sanayinde kullanima uygundur.

Simmerring Radiamatic® R 35, R 36, R 37, R 58 Yag Keçesi
Hadde yataklarinda, agir makina sanayindeki büyük redüktörlerde ve rüzgar türbinlerinin ana tahrik ünitesinde kullanilan yag keçeleridir. Çalisma Sartlari : p: 2,5 MPa, t: –30/–10 ile +100/+180 °C (malzemeye bagli olarak), v: 0,5 m/s. Kullanim Alanlari : Hadde yataklari, gemi sanayi, rüzgar türbinleri.

Simmerring Radiamatic® RS 85 Yag Keçesi
Agir makina sanayinde, dönen mil uygulamalarinda kullanilan yag keçeleridir. Çalisma Sartlari : p: 0,05 MPa; t: –30/–10 ile +100/+180 °C (malzemeye bagli olarak); v: 25 m/s. Kullanim Alanlari : Hadde yataklari, büyük redüktörler.

Simmerring Radiamatic® RHS 51 Yag Keçesi
Hadde yataklarinda ve agir makina sanayindeki büyük redüktörlerde kullanilan, yüksek çevresel hizlarda calisabilen yag keçeleridir. Disaridan yaglama yapmaya olanak saglayan radyal kanallara sahiptir. Çalisma Sartlari : p: 0,02 MPa; t: –30/–10 ile +100/+150 °C (malzemeye bagli) v: 35 m/s. Kullanim Alanlari : Hadde yataklari, büyük redüktörler.

Geri Dön
Designed by IDS