Endaş Bültenleri

Firmamızla ilgili güncel bilgileri bu sayfadan edinebilirsinizSayı: 17
Tarih: 28.12.2017

Ücretli ve Ücretsiz Güç Aktarım Eğitimleri Devam Ediyor

Ücretli ve Ücretsiz Güç Aktarım Eğitimleri Devam Ediyor
Rulman sektöründe 55. yılını geride bırakan Türkiye’nin sektöründe öncü ve profesyonel kadrosu ile kurumsal Rulman ve Güç Aktarım Organları satış ve dağıtım şirketi olan Endaş A.Ş., kendi bünyesinde oluşturduğu ENDAŞ AKADEMİ eğitim konsepti ile son 40 yılda ücretli ve ücretsiz 2000’in üzerinde eğitim ve seminer gerçekleştirmiş olup 2018’de eğitim çalışmalarına daha da ağırlık vermeyi planlamaktadır. Firmaların verimliliğini sürekli arttırmak amacıyla verilen bu eğitimler Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır.

Ürün yelpazesinde farklı fiyat aralığı ve segmentinde rulman çeşitleri ile rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, takma-sökme ve bakım ürünleri ile güç aktarım ekipmanları dediğimiz zincir, kayış, kaplin, kasnak bulunan Endaş, 2018 yılında ENDAŞ AKADEMİ, Güç Aktarım Eğitimleri ile firmaların verimliliğini sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Üretim ve bakım süreçlerinde kullanılan güç aktarım ürünlerinin kalitesi kadar ve hatta daha da önemli olan konu bu ürünlerin doğru kullanılması, bakımlarının doğru yapılmasıdır. 40 yılı aşkın bir süredir 2000’in üzerinde eğitim gerçekleştiren ENDAŞ AKADEMİ, Güç Aktarım Eğitimleri ile, firmaların teknik kadrolarını bilgilendirerek verimliliklerini arttırmayı sağlıyor.

ENDAŞ AKADEMİ tecrübeli uzman ve teknik kadrosu sayesinde kullanıcıların tüm sorunlarına yanıt vermektedir. Planlanmış eğitim içeriğine ek olarak firmaların özel sorunlarına çözüm bulması noktasında da katkılar sağlamaktadır.

Kaynak için tıklayınız

Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz.